*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...
*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...
*** MuZiKa ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Na ovom forumu nalazi se ::Download:: ::Zabava:: ::Chat:: ::Muzika:: i jos mnogo toga ::
 
PrijemPrijem  Portal*Portal*  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Madonna 'Miles Away'

Ići dole 
AutorPoruka
♪ MuSiC GiRl ♪
~Music ADMIN~
♪ MuSiC GiRl ♪


Broj poruka : 1776
Godina : 28
Lokacija : Sa mOjOm zWoNcXiCoM .. nA PuStOm oStRwU .. UzIwAmO BwEeE !!!My ideal city is KG .. xexe ..
Nesto o tebi ... : xmm .. da pocxnemm .. Ja sam Andjela 95 iz KG-a .. Wojim SaJka .. ZwOnCxIcE (dwe) xDD Duge razgowore telefonom i nett xDD Ma itd itd xexe .. lJuB !!!
Datum upisa : 13.12.2008

Madonna 'Miles Away' Empty
PočaljiNaslov: Madonna 'Miles Away'   Madonna 'Miles Away' Icon_minitimeSub Apr 04, 2009 8:52 pm

Madonna je trenutno na velikoj svjetskoj turneji, u sklopu koje promovira album 'Hard Candy'. S njega je već skinula singlove '4 Minutes' i 'Give It 2 Me'. Na pjesmi 'Miles Away' ponovno se kao suradnici pojavljuju Timbaland i Justin Timberlake. Pjesma je zabilježila 700 tisuća prodanih ringtone melodija, čak i prije službenog izlaska, koji se planira za listopad.



Inače, stari talijanski izraz 'ma donna' u prijevodu znači 'moja damo'.
Nazad na vrh Ići dole
 
Madonna 'Miles Away'
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Madonna dolazi u Srbiju!
» Madonna odala pocast Michael Jacksonu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*** MuZiKa *** :: ..::Muzika::.. :: ..::Muzicke novosti::..-
Skoči na: