*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...
*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...
*** MuZiKa ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Na ovom forumu nalazi se ::Download:: ::Zabava:: ::Chat:: ::Muzika:: i jos mnogo toga ::
 
PrijemPrijem  Portal*Portal*  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Vlado Georgijev - Uskoro novi alubum

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
*Nicky*LiveLaughLove =)
~Music~Моd~
*Nicky*LiveLaughLove =)


Broj poruka : 2237
Godina : 32
Lokacija : Boulevard of Broken Dreams
Nesto o tebi ... : “If your world doesn't allow you to dream, move to one where you can.”
Datum upisa : 09.02.2009

Vlado Georgijev - Uskoro novi alubum Empty
PočaljiNaslov: Vlado Georgijev - Uskoro novi alubum   Vlado Georgijev - Uskoro novi alubum Icon_minitimePon Apr 06, 2009 6:06 pm

Vlado Georgiev
Nova pesma je posvećena nekoj posebnoj


Slučajnost ili ne, uglavnom, s prvim znacima proleća i dvocifrenim temperaturama vratio se i muzičar koji je u domaći zvuk već na prvom albumu „Navika“ uneo miris mora, emocije i kvalitet. Od „Žene bez imena“ prošlo je čak šest godina, u međuvremenu smo se utešili sa par singlova, a najnoviji „Hej, ti“, koji se od prošlog petka vrti na radio i TV stanicama, ulio nam je nadu da je novi album Vlada Georgieva na vidiku.
– Nadam se da će treći CD izaći do juna. Mnogo vremena nam je oduzela ova pesma, i taman za toliko kasni album. Baš je dugo trajala priča oko singla i spota. Čak jedanaest snimajućih dana smo imali, osam u Veneciji, tri u Kragujevcu – rekao nam je Vlado, na dan kada su promovisani nova pesma i spot.
Zašto baš ta dva grada?
– Kragujevac zbog vrhunskog gostoprimstva koje sam tamo doživeo i zbog fantastične lokacije. Snimali smo u fabrici „Zastava“, koja je veličine jednog grada, pa smo sva ludiranja, koja smo zamislili, mogli da izvedemo (u spotu za novu pesmu Vlado i devojka voze automobile, veoma brzo, prim. aut.).
Izvor: Blic Puls
:: opširnije u štampanom izdanju
Nazad na vrh Ići dole
http://filmomania.forumotion.com/forum.htm
Aurora
Uzivas u najnovijim hitovima
Uzivas u najnovijim hitovima
Aurora


Broj poruka : 314
Godina : 29
Lokacija : Somewhere far away from this world
Nesto o tebi ... : Vec sam se predstavila, tamo vam sve pise...
Datum upisa : 22.05.2009

Vlado Georgijev - Uskoro novi alubum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vlado Georgijev - Uskoro novi alubum   Vlado Georgijev - Uskoro novi alubum Icon_minitimeČet Maj 28, 2009 4:26 pm

Nadam se da ne najnoviji album biti super Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/
*Nicky*LiveLaughLove =)
~Music~Моd~
*Nicky*LiveLaughLove =)


Broj poruka : 2237
Godina : 32
Lokacija : Boulevard of Broken Dreams
Nesto o tebi ... : “If your world doesn't allow you to dream, move to one where you can.”
Datum upisa : 09.02.2009

Vlado Georgijev - Uskoro novi alubum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vlado Georgijev - Uskoro novi alubum   Vlado Georgijev - Uskoro novi alubum Icon_minitimeČet Maj 28, 2009 9:56 pm

Nisam znala da ga slusas...
Nazad na vrh Ići dole
http://filmomania.forumotion.com/forum.htm
**<Z=e=Lj=a=N=a>**
Upoznajes se sa muzickim svetom
Upoznajes se sa muzickim svetom
**<Z=e=Lj=a=N=a>**


Broj poruka : 211
Godina : 28
Lokacija : Soba:)
Nesto o tebi ... : Ja sam Zeljana,95.god,iz Apatina.
Volim muziku Smile.
Datum upisa : 11.05.2009

Vlado Georgijev - Uskoro novi alubum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vlado Georgijev - Uskoro novi alubum   Vlado Georgijev - Uskoro novi alubum Icon_minitimePet Maj 29, 2009 1:05 am

Pa ja ga bas nesto i ne sluasam,znam dosta jegovih pesama,al valjda ce album biti dobar Smile.
Nazad na vrh Ići dole
Aurora
Uzivas u najnovijim hitovima
Uzivas u najnovijim hitovima
Aurora


Broj poruka : 314
Godina : 29
Lokacija : Somewhere far away from this world
Nesto o tebi ... : Vec sam se predstavila, tamo vam sve pise...
Datum upisa : 22.05.2009

Vlado Georgijev - Uskoro novi alubum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vlado Georgijev - Uskoro novi alubum   Vlado Georgijev - Uskoro novi alubum Icon_minitimePet Maj 29, 2009 3:07 pm

*Nicky*LiveLaughLove =) ::
Nisam znala da ga slusas...

Ha ha Razz . Ja mislim da jedini pevac ovakve vrste i to jos domaci koga ja volim ponekad da cujem Very Happy ! Mada ne mogu cesto, brzo dosadi jer ipak nije to to xD ...
Nazad na vrh Ići dole
http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/
*Nicky*LiveLaughLove =)
~Music~Моd~
*Nicky*LiveLaughLove =)


Broj poruka : 2237
Godina : 32
Lokacija : Boulevard of Broken Dreams
Nesto o tebi ... : “If your world doesn't allow you to dream, move to one where you can.”
Datum upisa : 09.02.2009

Vlado Georgijev - Uskoro novi alubum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vlado Georgijev - Uskoro novi alubum   Vlado Georgijev - Uskoro novi alubum Icon_minitimeSub Maj 30, 2009 1:58 am

Ja kad idem sa ovima iz DR na svirke oni vole iz sprdnje da pevaju njegove pesme...
Nazad na vrh Ići dole
http://filmomania.forumotion.com/forum.htm
Aurora
Uzivas u najnovijim hitovima
Uzivas u najnovijim hitovima
Aurora


Broj poruka : 314
Godina : 29
Lokacija : Somewhere far away from this world
Nesto o tebi ... : Vec sam se predstavila, tamo vam sve pise...
Datum upisa : 22.05.2009

Vlado Georgijev - Uskoro novi alubum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vlado Georgijev - Uskoro novi alubum   Vlado Georgijev - Uskoro novi alubum Icon_minitimeSub Maj 30, 2009 6:47 pm

pa dobro Very Happy ... po meni, on je jedan od retkih kvalitetnih muzicara na ovvim prostorima, pogotovu pop muzike...
Nazad na vrh Ići dole
http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/
Sponsored content





Vlado Georgijev - Uskoro novi alubum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vlado Georgijev - Uskoro novi alubum   Vlado Georgijev - Uskoro novi alubum Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vlado Georgijev - Uskoro novi alubum
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vlado Georgijev: Uvek zaljubljeni barba!
» Uskoro novi album "Van Goga"
» Pokraden Vlado Georgiev
» Aleksandar Belov uskoro Beogradjanin....
» Prljavo kazaliste: Novi album

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*** MuZiKa *** :: ..::Muzika::.. :: ..::Muzicke novosti::..-
Skoči na: