*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...
*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...
*** MuZiKa ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Na ovom forumu nalazi se ::Download:: ::Zabava:: ::Chat:: ::Muzika:: i jos mnogo toga ::
 
PrijemPrijem  Portal*Portal*  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Mitar Mirić: Milan Stanković kopira mene, a ja Đorđa Gogova!

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
*KaĆa*
~Music ADMIN~
*KaĆa*


Broj poruka : 1377
Godina : 28
Lokacija : In music world...
Nesto o tebi ... : Zovem se Katarina, reggovana sam na ovaj forum..xD
Datum upisa : 20.03.2009

Mitar Mirić: Milan Stanković kopira mene, a ja Đorđa Gogova! Empty
PočaljiNaslov: Mitar Mirić: Milan Stanković kopira mene, a ja Đorđa Gogova!   Mitar Mirić: Milan Stanković kopira mene, a ja Đorđa Gogova! Icon_minitimePon Jul 13, 2009 6:49 pm

Mitar Mirić: Milan Stanković kopira mene, a ja Đorđa Gogova!

Mitar Mirić: Milan Stanković kopira mene, a ja Đorđa Gogova! Djordje-gogov.1JPGMitar Mirić: Milan Stanković kopira mene, a ja Đorđa Gogova! Milan-stankovic2

Na nedavno izašlom albumu Mitra Mirića, nema nijedne pesme legendarnog Novice Uroševića sa kojim je Mitar celo jedno punoletstvo sarađivao. „Novica piše u starom fazonu, a ja hoću da idem u korak sa vremenom, pa moram da pevam moderne pesme“, kaže nam Mitar.
A da bi bio moderan, uz moderne pesme, neophodan je i moderan imidž. Hteo je pevač da angažuje stilistu, ali onda su ga supruga Suzana i ćerka Sanja uzele pod svoje!
„Modernizovale su me – nema dalje! Zapao mi je za oko onaj mali Đorđe Gogov, pa su odlučile da i ja, kao i on, napravim crte na levoj obrvi. Ispade da kopiram Gogova, nema veze! A čuo sam neke komentare da kopiram i Milana Stankovića zbog šiški. To ne priznajem. On imitira mene! Moram da priznam da je mali Stanković odlična imitacija mene jer me nije lako imitirati. Mnogi su probali, pa su ispali smešni. A on je odličan“, zaključuje Mitar Mirić.
Nazad na vrh Ići dole
*Nicky*LiveLaughLove =)
~Music~Моd~
*Nicky*LiveLaughLove =)


Broj poruka : 2237
Godina : 32
Lokacija : Boulevard of Broken Dreams
Nesto o tebi ... : “If your world doesn't allow you to dream, move to one where you can.”
Datum upisa : 09.02.2009

Mitar Mirić: Milan Stanković kopira mene, a ja Đorđa Gogova! Empty
PočaljiNaslov: Re: Mitar Mirić: Milan Stanković kopira mene, a ja Đorđa Gogova!   Mitar Mirić: Milan Stanković kopira mene, a ja Đorđa Gogova! Icon_minitimeSre Jul 15, 2009 12:34 am

Nemam pojma kako izgleda Mitar Miric...
Nazad na vrh Ići dole
http://filmomania.forumotion.com/forum.htm
Jecy_Good Girl
Upoznajes se sa muzickim svetom
Upoznajes se sa muzickim svetom
Jecy_Good Girl


Broj poruka : 232
Godina : 30
Lokacija : My Imagination...I'm Not Alone...:D
Nesto o tebi ... : '94 always in my heart....
Datum upisa : 25.05.2009

Mitar Mirić: Milan Stanković kopira mene, a ja Đorđa Gogova! Empty
PočaljiNaslov: Re: Mitar Mirić: Milan Stanković kopira mene, a ja Đorđa Gogova!   Mitar Mirić: Milan Stanković kopira mene, a ja Đorđa Gogova! Icon_minitimeSre Jul 15, 2009 1:47 pm

hehe...bolje i da ne saznash...al smejala bi se sigurno...pobeda...
Nazad na vrh Ići dole
SLEEPWALKER
Pocetnik
Pocetnik
SLEEPWALKER


Broj poruka : 32
Nesto o tebi ... : Slusam rock i pop.Na netu sam cesto do sitnih sata...
Datum upisa : 05.04.2009

Mitar Mirić: Milan Stanković kopira mene, a ja Đorđa Gogova! Empty
PočaljiNaslov: Re: Mitar Mirić: Milan Stanković kopira mene, a ja Đorđa Gogova!   Mitar Mirić: Milan Stanković kopira mene, a ja Đorđa Gogova! Icon_minitimeČet Jul 16, 2009 5:09 am

hahahahaaha.Strasno....Samo jos da pocne sa tetovazama kao Djole.
Nazad na vrh Ići dole
emmakg
Uzivas u najnovijim hitovima
Uzivas u najnovijim hitovima
emmakg


Broj poruka : 373
Godina : 34
Lokacija : Sa mojim BLACK-om gde god on bio..............
Nesto o tebi ... : Idem na fax.................Volim da slusham muziku...................
Datum upisa : 07.02.2009

Mitar Mirić: Milan Stanković kopira mene, a ja Đorđa Gogova! Empty
PočaljiNaslov: Re: Mitar Mirić: Milan Stanković kopira mene, a ja Đorđa Gogova!   Mitar Mirić: Milan Stanković kopira mene, a ja Đorđa Gogova! Icon_minitimePon Jul 20, 2009 8:03 pm

Milan njega imitira...............ma daj molim te......................Milan imitira Richie-a iz us5, a ne njega.................jer Richie je nosio podignute shishke.................
Nazad na vrh Ići dole
*KaĆa*
~Music ADMIN~
*KaĆa*


Broj poruka : 1377
Godina : 28
Lokacija : In music world...
Nesto o tebi ... : Zovem se Katarina, reggovana sam na ovaj forum..xD
Datum upisa : 20.03.2009

Mitar Mirić: Milan Stanković kopira mene, a ja Đorđa Gogova! Empty
PočaljiNaslov: Re: Mitar Mirić: Milan Stanković kopira mene, a ja Đorđa Gogova!   Mitar Mirić: Milan Stanković kopira mene, a ja Đorđa Gogova! Icon_minitimePon Jul 20, 2009 11:31 pm

emmakg ::
Milan njega imitira...............ma daj molim te......................Milan imitira Richie-a iz us5, a ne njega.................jer Richie je nosio podignute shishke.................
aha
Slazem se sa vama!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mitar Mirić: Milan Stanković kopira mene, a ja Đorđa Gogova! Empty
PočaljiNaslov: Re: Mitar Mirić: Milan Stanković kopira mene, a ja Đorđa Gogova!   Mitar Mirić: Milan Stanković kopira mene, a ja Đorđa Gogova! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Mitar Mirić: Milan Stanković kopira mene, a ja Đorđa Gogova!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*** MuZiKa *** :: ..::Muzika::.. :: ..::Muzicke novosti::..-
Skoči na: