*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...
*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...
*** MuZiKa ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Na ovom forumu nalazi se ::Download:: ::Zabava:: ::Chat:: ::Muzika:: i jos mnogo toga ::
 
PrijemPrijem  Portal*Portal*  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Eurosong: 2009. povratak žirija

Ići dole 
+2
*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
Miki
6 posters
AutorPoruka
Miki
Prijatelj si sa poznatim facama
Prijatelj si sa poznatim facama
Miki


Broj poruka : 2578
Lokacija : Za racunarom
Datum upisa : 28.12.2008

Eurosong: 2009. povratak žirija Empty
PočaljiNaslov: Eurosong: 2009. povratak žirija   Eurosong: 2009. povratak žirija Icon_minitimeNed Feb 01, 2009 3:03 pm

Eurosong: 2009. povratak žirija
Po svemu sudeci, Eurosong, odnosno takmicenje za pesmu Evrovizije, ce ubuduce pobednike dobijati po novim kriterijumima. Svaka zemlja učesnica imaće svoj žiri

Vec od sledeceg takmicenja, iduce godine u Moskvi, svaka zemlja koja učestvuje u izboru imaće svoj žiri od nekoliko članova. Podsecamo, Rusija je dobila mesto domaćina Eurosonga pobedom Dime Bilana sa pesmom "Believe". Tek će biti određeno koliki će biti udeo žirija u glasanju na Eurosongu 2009. godine.
Izvrsi direktor Eurosnoga Svante Stokselijus je to objasnio ovim recima: "Glasovi publike jesu demokratija, ali kombinacija publike i žirija učiniće šou interesantnijim. Članovi žirija imaće priliku da čuju svaku pesmu više puta, i samim time biće 'potkovaniji' pri donošenju odluke o poenima".
Nnaročito su Britanci bili ogorčeni lošim plasmanom na takmičenju u Beogradu, i optužili su ostale učesnike za "komšijsko glasanje". Britanski predstavnik Endi Ejbraham dobio je glasove samo od Irske i San Marina, i bio poslednji po broju bodova.
Ove godine, prvi put je primenjeno pravilo po kojem, tokom polufinala, "žiri podrške" ima pravo da "pregazi" glasove publike. Posle pobede Bilana, saopšteno je da je Švedska uz pomoć tog žirija prošla u finale, iako nije imala dovoljno bodova, i time "izbacila" makedonske predstavnike Tamaru, Adriana i Vrčaka i pesmu "Let me love you".
Inace, sve do 1997. godine, isključivo je žiri odlučivao o pobednicima, a zatim su zemlje učesnice uvele sistem glasanja publike.
Nazad na vrh Ići dole
*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
Uzivas u najnovijim hitovima
Uzivas u najnovijim hitovima
*~*M*i*Lj*A*n*A*~*


Broj poruka : 354
Godina : 28
Nesto o tebi ... : ...
Datum upisa : 07.02.2009

Eurosong: 2009. povratak žirija Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurosong: 2009. povratak žirija   Eurosong: 2009. povratak žirija Icon_minitimePet Feb 13, 2009 4:55 pm

hm...pa ne znam...videcemo kako ce to funkcionisati...Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vanessa-ashley.com
Aurora
Uzivas u najnovijim hitovima
Uzivas u najnovijim hitovima
Aurora


Broj poruka : 314
Godina : 29
Lokacija : Somewhere far away from this world
Nesto o tebi ... : Vec sam se predstavila, tamo vam sve pise...
Datum upisa : 22.05.2009

Eurosong: 2009. povratak žirija Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurosong: 2009. povratak žirija   Eurosong: 2009. povratak žirija Icon_minitimeČet Maj 28, 2009 4:09 pm

potpuno se slazem sto su uveli ziri Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/
emmakg
Uzivas u najnovijim hitovima
Uzivas u najnovijim hitovima
emmakg


Broj poruka : 373
Godina : 34
Lokacija : Sa mojim BLACK-om gde god on bio..............
Nesto o tebi ... : Idem na fax.................Volim da slusham muziku...................
Datum upisa : 07.02.2009

Eurosong: 2009. povratak žirija Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurosong: 2009. povratak žirija   Eurosong: 2009. povratak žirija Icon_minitimeNed Jun 07, 2009 12:50 am

I JA.................
Nazad na vrh Ići dole
Jecy_Good Girl
Upoznajes se sa muzickim svetom
Upoznajes se sa muzickim svetom
Jecy_Good Girl


Broj poruka : 232
Godina : 30
Lokacija : My Imagination...I'm Not Alone...:D
Nesto o tebi ... : '94 always in my heart....
Datum upisa : 25.05.2009

Eurosong: 2009. povratak žirija Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurosong: 2009. povratak žirija   Eurosong: 2009. povratak žirija Icon_minitimeNed Jun 07, 2009 8:34 pm

Pa da,ali moze da dodje do neslaganja mishljenja publike i zirija...widecemo shta ce od owoga da ispadne...
Nazad na vrh Ići dole
Aurora
Uzivas u najnovijim hitovima
Uzivas u najnovijim hitovima
Aurora


Broj poruka : 314
Godina : 29
Lokacija : Somewhere far away from this world
Nesto o tebi ... : Vec sam se predstavila, tamo vam sve pise...
Datum upisa : 22.05.2009

Eurosong: 2009. povratak žirija Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurosong: 2009. povratak žirija   Eurosong: 2009. povratak žirija Icon_minitimeUto Jun 09, 2009 12:34 pm

Vec je ispalo xD ... Bilo je super, dobre pesme su zauzele bolja mesta Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/
*Nicky*LiveLaughLove =)
~Music~Моd~
*Nicky*LiveLaughLove =)


Broj poruka : 2237
Godina : 32
Lokacija : Boulevard of Broken Dreams
Nesto o tebi ... : “If your world doesn't allow you to dream, move to one where you can.”
Datum upisa : 09.02.2009

Eurosong: 2009. povratak žirija Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurosong: 2009. povratak žirija   Eurosong: 2009. povratak žirija Icon_minitimeUto Jun 09, 2009 11:16 pm

Koliko sam ja cula, nasa pesma nije usla u finale zbog glasova zirija...
Od publike je dobila dovoljan broj bodova, ali ziri je odlucio da umesto nas u finale ide Hrvatska...
Nazad na vrh Ići dole
http://filmomania.forumotion.com/forum.htm
Aurora
Uzivas u najnovijim hitovima
Uzivas u najnovijim hitovima
Aurora


Broj poruka : 314
Godina : 29
Lokacija : Somewhere far away from this world
Nesto o tebi ... : Vec sam se predstavila, tamo vam sve pise...
Datum upisa : 22.05.2009

Eurosong: 2009. povratak žirija Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurosong: 2009. povratak žirija   Eurosong: 2009. povratak žirija Icon_minitimeSre Jun 10, 2009 12:58 am

Bolje je tako Rolling Eyes Mada ja to zaista nisam cula...
Nazad na vrh Ići dole
http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/
Sponsored content





Eurosong: 2009. povratak žirija Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurosong: 2009. povratak žirija   Eurosong: 2009. povratak žirija Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Eurosong: 2009. povratak žirija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kralj popa 1958-2009.: Zbogom, Michael!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*** MuZiKa *** :: ..::Muzika::.. :: ..::Muzicke novosti::..-
Skoči na: