*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...
*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...
*** MuZiKa ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Na ovom forumu nalazi se ::Download:: ::Zabava:: ::Chat:: ::Muzika:: i jos mnogo toga ::
 
PrijemPrijem  Portal*Portal*  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 AC/DC u Beogradu?!

Ići dole 
+3
Kathy!
Guitar Guy
...Zw0nc!ca....
7 posters
AutorPoruka
...Zw0nc!ca....
~Music ADMIN~
...Zw0nc!ca....


Broj poruka : 1759
Godina : 28
Lokacija : Kragujevac-grad snova
Nesto o tebi ... : Super admin..=)
Zaljubljena
Iskrena, bez dlake na jeziku
Najwisxe wolim my B.F.F.
LOODACHU......!!...mwaah....=)))
Datum upisa : 13.12.2008

AC/DC u Beogradu?! Empty
PočaljiNaslov: AC/DC u Beogradu?!   AC/DC u Beogradu?! Icon_minitimePon Feb 02, 2009 10:37 pm

Ne želim da vas obaveštavam. Ova vest je, čim se pojavila, odjeknula kao bomba. Želim s vama da podelim radost. Beograde, Srbijo, raduj se!

Kola su krenula i sad nema nazad. Samo napred, punom parom. Neću nabrajati sve koji su bili kod nas. Važno je da su svi ostavili svoj pečat ovde. I važno je da su svi bili oduševljeni gradom, zemljom, ljudima. E, to je prava stvar. Napomenuću samo one koji tek treba da nas posete. Džejms Blant, taj čovek ili anđeo, šta god da je; "Depeche Mode", najtraženiji svetski bend, treba li trošiti reči o njima... Pa zašto da ne i "The Pussycat Dolls"? I one su velike zvezde. A pri tom Egzit još nije počeo da objavljuje svoj spisak specijalno za desetogodišnjicu festivala. Majko moja, čeka nas paklena godina.

Ali, ako je istina ovo što su svi mediji objavili i za šta smo dobili gotovo zvaničnu potvrdu na jednom eminentnom muzičkom TV kanalu... E, to je već nešto drugo. Oni nisu bilo ko, oni se ne daju opisati, oni su jedni i neponovljivi. AC/DC u Beogradu?! Kako vam to zvuči? Pa naravno - savršeno!

Mi smo o ovom bendu već pisali. Najavili smo njihov novi, sedamnaesti po redu, studijski album pod nazivom "Black Ice". I dobili smo ga! U oktobru, prošle godine. Sjajan materijal. Ko ga nije čuo, obavezno neka ga nabavi. A i valjaće mu da nauči pesme do maja ili juna. Na kraju pomenutog članka poželeli smo, s velikim uzdahom, da ovaj "rokenrol voz" protutnji i kroz našu zemlju. Eto, toliko smo blizu toga, da je gotovo na dohvat ruke. Karavan nazvan "Black Ice World Tour" kreće iz Pariza 25. februara. Proći će kroz Nemačku, Holandiju, Italiju, Španiju, Veliku Britaniju... I, svi se nadamo, i kroz Srbiju. Iako na zvaničnom sajtu benda naša zemlja još nije uvrštena u turneju, ima tu još dosta slobodnih termina. Potencijalni organizatori iz produkcijske kuće "Komuna" kažu da će to biti krajem maja ili početkom juna. Živi bili pa videli.

Nećemo se baviti pričama o tome koliko je to skup projekat i kako bi karte mogle biti skupe. Koga je briga za to kad gleda velikane?! Nećemo ni o eventualnom mestu održavanja koncerta. Zaista je to nebitno. Rekosmo već, ovo nije vest, ovo je radovanje.
Nazad na vrh Ići dole
https://muzika.1talk.net
Guitar Guy
Pocetnik
Pocetnik
Guitar Guy


Broj poruka : 32
Datum upisa : 11.02.2009

AC/DC u Beogradu?! Empty
PočaljiNaslov: Re: AC/DC u Beogradu?!   AC/DC u Beogradu?! Icon_minitimeČet Feb 12, 2009 2:28 am

XD mozda budem isao...
Nazad na vrh Ići dole
Kathy!
Pocetnik
Pocetnik



Broj poruka : 22
Datum upisa : 05.02.2009

AC/DC u Beogradu?! Empty
PočaljiNaslov: Re: AC/DC u Beogradu?!   AC/DC u Beogradu?! Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 3:51 pm

Bilo bi lepo...=]
Nazad na vrh Ići dole
KillerQueen
Znas sve i svi znaju tebe
Znas sve i svi znaju tebe
KillerQueen


Broj poruka : 668
Godina : 28
Lokacija : In The Shadows
Nesto o tebi ... : Ja sam Ana '95o godiste.Volim druzenje,zabavu,gubljenje,muziku & co...
Datum upisa : 06.03.2009

AC/DC u Beogradu?! Empty
PočaljiNaslov: Re: AC/DC u Beogradu?!   AC/DC u Beogradu?! Icon_minitimeSre Mar 11, 2009 10:49 pm

Strava je sto dolaze!
Cene karata su od oko 2500 do 10000.Dosta karata se prodalo,trenutno najjeftinije karte su oko 5000 za tribine i oko 4500 za parter...
Zato sto sam klinka moracu da propustim ovaj spektakl na Partizanovom Stadionu...
Nazad na vrh Ići dole
*Nicky*LiveLaughLove =)
~Music~Моd~
*Nicky*LiveLaughLove =)


Broj poruka : 2237
Godina : 32
Lokacija : Boulevard of Broken Dreams
Nesto o tebi ... : “If your world doesn't allow you to dream, move to one where you can.”
Datum upisa : 09.02.2009

AC/DC u Beogradu?! Empty
PočaljiNaslov: Re: AC/DC u Beogradu?!   AC/DC u Beogradu?! Icon_minitimePet Mar 13, 2009 12:48 am

Moja drugarica je bash htela da ide ali nije mogla da skupi pare
Nazad na vrh Ići dole
http://filmomania.forumotion.com/forum.htm
_.Sweety.Doll._
Upoznajes se sa muzickim svetom
Upoznajes se sa muzickim svetom
_.Sweety.Doll._


Broj poruka : 210
Lokacija : U srcu jednog Pidze..xD
Nesto o tebi ... : Pa ovako....xD Ja sam Bojana 94' samo godiste...treniram odbojku, volim Rbd a obozavam OT BEND najvise Nikolu Paunovica itk....x))
Datum upisa : 22.02.2009

AC/DC u Beogradu?! Empty
PočaljiNaslov: Re: AC/DC u Beogradu?!   AC/DC u Beogradu?! Icon_minitimePet Mar 13, 2009 6:01 pm

pa sooper ako ce doci xD
Nazad na vrh Ići dole
Aurora
Uzivas u najnovijim hitovima
Uzivas u najnovijim hitovima
Aurora


Broj poruka : 314
Godina : 29
Lokacija : Somewhere far away from this world
Nesto o tebi ... : Vec sam se predstavila, tamo vam sve pise...
Datum upisa : 22.05.2009

AC/DC u Beogradu?! Empty
PočaljiNaslov: Re: AC/DC u Beogradu?!   AC/DC u Beogradu?! Icon_minitimeČet Maj 28, 2009 4:11 pm

kako bih volela da sam isla ): ... ali je to dosta para a i brzo se prodalo...
Nazad na vrh Ići dole
http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/
Sponsored content





AC/DC u Beogradu?! Empty
PočaljiNaslov: Re: AC/DC u Beogradu?!   AC/DC u Beogradu?! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
AC/DC u Beogradu?!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Madona u Beogradu
» Britney u Beogradu??!!!!
» KUD Idijoti ponovo u Beogradu!
» Enrike konačno u Beogradu!
» I "Laibach" ovog meseca u Beogradu Big Elephant

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*** MuZiKa *** :: ..::Muzika::.. :: ..::Muzicke novosti::..-
Skoči na: