*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...
*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...
*** MuZiKa ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Na ovom forumu nalazi se ::Download:: ::Zabava:: ::Chat:: ::Muzika:: i jos mnogo toga ::
 
PrijemPrijem  Portal*Portal*  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat!

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
*KaĆa*
~Music ADMIN~
*KaĆa*


Broj poruka : 1377
Godina : 28
Lokacija : In music world...
Nesto o tebi ... : Zovem se Katarina, reggovana sam na ovaj forum..xD
Datum upisa : 20.03.2009

Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat! Empty
PočaljiNaslov: Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat!   Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat! Icon_minitimePon Jun 15, 2009 6:43 pm

Koja je najpoznatija porodica na svetu? Sasvim je jasno da je to cool Cyrus klan! I to ne samo zahvaljujuci Miley, holivudskoj cici No.1! Tata Billy Ray je pre skoro dvadesetak godina zapoceo karijeru i bio mega zvezda county muzike. Oprobao se i kao TV glumac-i bio je fenomenalan! Najstariji sin Trace trenutno osvaja muzicke liste u Americi i Evropi sa bendom Metro Station! Mileyina sestre i brat-Noah, Braison i Brandi su takodje talentovani i rade na sopstvenim projektima i muzickom i televizijskom soubizu. Savrsena porodica? Pa, ne bas... Jedna mracna tajna potresa savrseni Cyrus svet! Jedan zgodni 17-godisnji plavusan pojavio se iz Fort Vorta i izjavio: ''Ja sam Mileyin odbaceni brat!'' Da, da, tacno je:prica koju otkriva Christopher Cody Cyrus je istinita! Rodio se osam meseci pre Miley, kao sin Billy Raya i konobarice Kristin Luckey. Dakle, Christopher je Mileyin polubrat. I Trace i Brandi su njeni brat i sestra samo po majci-Tish ih je rodila u prvom braku, a Billy Ray ih je usvojio. Medjutim, Christopher je rodjen 8.aprila 1992. godine, kada su Billy Ray i Tish vec bili par! Opa! Kada je saznala da je Billy Ray svrckao i da je napravio dete konobarici-Tish je odlepila od ljubomore. Po svaku cenu sprecavala je da Christopher odrasta kod caleta: ''Zabranila je Billiyju Rayu kontakt sa konobaricom i ostavila malo dete bukvalno pred vratima'', prica insajder- Chris je dakle ostao kod majke, koja je zivela prilicno skromno i izgubio je kontakt sa caletom-zvezdom. Tek sada, posle toliko godina, obratio se javnosti:''Miley i ja smo vrsnjaci, imamo istog caleta, ali zivimo u razlicitim svetovima!''Naime, dok njegova sestra gradi karijeru u Holivudu i prosle godine je zaradila preko 19 miliona evra, Christopher radi kao elektricar honorarac u Teksasu. ''Zaradjujem 5,50 evra za sat vremena. Ali, ne radi se o tome. Ne zelm njihov novac. Samo bih zeleo da se ponekad vidim sa caletom, sestrom, porodicom.'',kaze on. Bezbroj puta pokzsao je da stupi u kontakt sa svojim ocem, ali bezuspesno... Od Billyija nije dobio nikakav odgovor. Chris otvoreno priznaje: ''Veoma me boli sto sam odbacen iz Cyrus klana!''Ipak, ne izgovara nijednu losu rec o Miley. ''Video sam je mozda pet puta u zivotu, poslednji put u novembru 2007. posle koncerta u Teksasu. Pricali smo dvadesetak minuta u njenom busu. Ona je bas strava! Dopada mi se sto je ostala totalno normalna...'', ushiceno prica. Miley ipak pomalo vrda kada se radi o polubratu. Na pitanje: ''Da li bi volela da imas vise kontakta sa njim?'', odgovara:''Imam dobar odnos sa svim clanovima porodice!'' Verovatno bi i Chris to voleo da kaze...
Nazad na vrh Ići dole
*Nicky*LiveLaughLove =)
~Music~Моd~
*Nicky*LiveLaughLove =)


Broj poruka : 2237
Godina : 32
Lokacija : Boulevard of Broken Dreams
Nesto o tebi ... : “If your world doesn't allow you to dream, move to one where you can.”
Datum upisa : 09.02.2009

Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat!   Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat! Icon_minitimePon Jun 15, 2009 7:32 pm

Ma mrzi me čak i da čitam, tako se uvek pojave neke budale kada neko postane slavan, gde je bio dok se nije proslavila...
Nazad na vrh Ići dole
http://filmomania.forumotion.com/forum.htm
Jecy_Good Girl
Upoznajes se sa muzickim svetom
Upoznajes se sa muzickim svetom
Jecy_Good Girl


Broj poruka : 232
Godina : 30
Lokacija : My Imagination...I'm Not Alone...:D
Nesto o tebi ... : '94 always in my heart....
Datum upisa : 25.05.2009

Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat!   Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat! Icon_minitimePon Jun 15, 2009 11:57 pm

Da...mislim glupost...! Shto ranije nije reko...malo je prowido i prewishe glupo...strashno...
Nazad na vrh Ići dole
*KaĆa*
~Music ADMIN~
*KaĆa*


Broj poruka : 1377
Godina : 28
Lokacija : In music world...
Nesto o tebi ... : Zovem se Katarina, reggovana sam na ovaj forum..xD
Datum upisa : 20.03.2009

Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat!   Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat! Icon_minitimeUto Jun 16, 2009 12:02 am

Da i meni je to strasno!
Nazad na vrh Ići dole
Aurora
Uzivas u najnovijim hitovima
Uzivas u najnovijim hitovima
Aurora


Broj poruka : 314
Godina : 29
Lokacija : Somewhere far away from this world
Nesto o tebi ... : Vec sam se predstavila, tamo vam sve pise...
Datum upisa : 22.05.2009

Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat!   Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat! Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 1:35 pm

pa bas i nije... kada one male klinkice od 9 godina imitiraju paris hilton i postaju slavne preko Miley i onaj njen odvratni brat isto xD zasto ne bi i on?
Nazad na vrh Ići dole
http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/
*Nicky*LiveLaughLove =)
~Music~Моd~
*Nicky*LiveLaughLove =)


Broj poruka : 2237
Godina : 32
Lokacija : Boulevard of Broken Dreams
Nesto o tebi ... : “If your world doesn't allow you to dream, move to one where you can.”
Datum upisa : 09.02.2009

Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat!   Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat! Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 6:58 pm

Uh bas bi bila fora da postanem slavna da vidim koliko jos rodjaka imam za koje nikad nisam ni znala da postoje...
Nazad na vrh Ići dole
http://filmomania.forumotion.com/forum.htm
Aurora
Uzivas u najnovijim hitovima
Uzivas u najnovijim hitovima
Aurora


Broj poruka : 314
Godina : 29
Lokacija : Somewhere far away from this world
Nesto o tebi ... : Vec sam se predstavila, tamo vam sve pise...
Datum upisa : 22.05.2009

Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat!   Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat! Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 9:10 pm

pa da... a i kada ovi izvlace slavu preko sestre sto ne bi i on :/ ?
Nazad na vrh Ići dole
http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/
*Nicky*LiveLaughLove =)
~Music~Моd~
*Nicky*LiveLaughLove =)


Broj poruka : 2237
Godina : 32
Lokacija : Boulevard of Broken Dreams
Nesto o tebi ... : “If your world doesn't allow you to dream, move to one where you can.”
Datum upisa : 09.02.2009

Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat!   Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat! Icon_minitimeČet Jun 18, 2009 1:01 am

E moze moja sestra da postane slavna, pa onda i ja preko njene grbace prodam neke svoje pesme... Dobro si se setila...
Nazad na vrh Ići dole
http://filmomania.forumotion.com/forum.htm
Aurora
Uzivas u najnovijim hitovima
Uzivas u najnovijim hitovima
Aurora


Broj poruka : 314
Godina : 29
Lokacija : Somewhere far away from this world
Nesto o tebi ... : Vec sam se predstavila, tamo vam sve pise...
Datum upisa : 22.05.2009

Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat!   Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat! Icon_minitimeSub Jun 27, 2009 9:35 pm

Da... Pa kada moze njena mladja sestra da se gura i da radi iste stvari kao Miley da bi ugrabila slavu moze i ovaj xD
Nazad na vrh Ići dole
http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/
*KaĆa*
~Music ADMIN~
*KaĆa*


Broj poruka : 1377
Godina : 28
Lokacija : In music world...
Nesto o tebi ... : Zovem se Katarina, reggovana sam na ovaj forum..xD
Datum upisa : 20.03.2009

Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat!   Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat! Icon_minitimeNed Jun 28, 2009 9:42 pm

Da i ja se potpuno slazem sa vama!
Uopste nije pravedno....
Nazad na vrh Ići dole
**<Z=e=Lj=a=N=a>**
Upoznajes se sa muzickim svetom
Upoznajes se sa muzickim svetom
**<Z=e=Lj=a=N=a>**


Broj poruka : 211
Godina : 28
Lokacija : Soba:)
Nesto o tebi ... : Ja sam Zeljana,95.god,iz Apatina.
Volim muziku Smile.
Datum upisa : 11.05.2009

Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat!   Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat! Icon_minitimeČet Jul 02, 2009 4:13 am

Pa verovatno je izmislio to...Smile.
Nazad na vrh Ići dole
*Nicky*LiveLaughLove =)
~Music~Моd~
*Nicky*LiveLaughLove =)


Broj poruka : 2237
Godina : 32
Lokacija : Boulevard of Broken Dreams
Nesto o tebi ... : “If your world doesn't allow you to dream, move to one where you can.”
Datum upisa : 09.02.2009

Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat!   Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat! Icon_minitimePet Jul 03, 2009 1:23 am

Ja msm da nije, malo sam se vise informisala, izgleda da ga je cale od Miley odbacio jos pre sto godina... A u njenoj porodici svi pokusavaju da budu kao neke zvezde -.-
Nazad na vrh Ići dole
http://filmomania.forumotion.com/forum.htm
Sponsored content





Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat!   Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Skandal! Pojavio se Mileyin odbaceni polubrat!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*** MuZiKa *** :: ..::Muzika::.. :: ..::Miley Cyrus::..-
Skoči na: