*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...
*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...
*** MuZiKa ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Na ovom forumu nalazi se ::Download:: ::Zabava:: ::Chat:: ::Muzika:: i jos mnogo toga ::
 
PrijemPrijem  Portal*Portal*  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Maraja Keri uzvratila Eminemu u novoj pesmi

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
*Nicky*LiveLaughLove =)
~Music~Моd~
*Nicky*LiveLaughLove =)


Broj poruka : 2237
Godina : 32
Lokacija : Boulevard of Broken Dreams
Nesto o tebi ... : “If your world doesn't allow you to dream, move to one where you can.”
Datum upisa : 09.02.2009

Maraja Keri uzvratila Eminemu u novoj pesmi Empty
PočaljiNaslov: Maraja Keri uzvratila Eminemu u novoj pesmi   Maraja Keri uzvratila Eminemu u novoj pesmi Icon_minitimePet Jul 03, 2009 1:49 am

Maraja Keri uzvratila Eminemu u novoj pesmi

Maraja Keri uzvratila Eminemu u novoj pesmi Mariah-carey-obsessed-response-to-eminem

Maraja Keri je odlučila da se osveti Eminemu! Obukavši se u repersku garderobu za potrebe snimanja svog novog spota “Obsessed”, pevačica je podigla njihovo neprijateljstvo na viši nivo.

Nakon što je Eminem isprozivao Maraju, sa kojom se inače viđao davne 2001. godine, u njegovoj pesmi “Bagpipes From Baghdad” sa poslednjeg albuma, u kojoj se navodno žali što je raskinuo sa Marajom, i proziva njenog muža Nika Kenona da je boje da se povuče jer on hoće Maraju ponovo iako joj na kraju poručuje “Kurvo”, Maraja je odlučila da mu uzvrati na vrlo sličan način.

U pesmi “Obsessed”, Maraja se pita zašto je “dečko” (aludirajući na Eminema) toliko opsednut njom, i poručuje mu da konačno nađe neku koju će moći da impresionira. Uuuu, žestoko, jedva čekam Eminemov komentar na ovo… ako ga bude uopšte.
Nazad na vrh Ići dole
http://filmomania.forumotion.com/forum.htm
Jecy_Good Girl
Upoznajes se sa muzickim svetom
Upoznajes se sa muzickim svetom
Jecy_Good Girl


Broj poruka : 232
Godina : 30
Lokacija : My Imagination...I'm Not Alone...:D
Nesto o tebi ... : '94 always in my heart....
Datum upisa : 25.05.2009

Maraja Keri uzvratila Eminemu u novoj pesmi Empty
PočaljiNaslov: Re: Maraja Keri uzvratila Eminemu u novoj pesmi   Maraja Keri uzvratila Eminemu u novoj pesmi Icon_minitimePet Jul 03, 2009 1:51 am

Hm...zanimljiwo...i ja isto... Ali oboje ih podjednako wolim pa ne znam na chiju stranu da stanem...xD!
Ali nisam znala ni da su bili zajedno, bash mi je drago...hh...
Nazad na vrh Ići dole
*Nicky*LiveLaughLove =)
~Music~Моd~
*Nicky*LiveLaughLove =)


Broj poruka : 2237
Godina : 32
Lokacija : Boulevard of Broken Dreams
Nesto o tebi ... : “If your world doesn't allow you to dream, move to one where you can.”
Datum upisa : 09.02.2009

Maraja Keri uzvratila Eminemu u novoj pesmi Empty
PočaljiNaslov: Re: Maraja Keri uzvratila Eminemu u novoj pesmi   Maraja Keri uzvratila Eminemu u novoj pesmi Icon_minitimePet Jul 03, 2009 2:07 am

xix ovo ja nisam pisala ^^
Nisam ni ja znala da su bili zajedno...
Nazad na vrh Ići dole
http://filmomania.forumotion.com/forum.htm
Sponsored content





Maraja Keri uzvratila Eminemu u novoj pesmi Empty
PočaljiNaslov: Re: Maraja Keri uzvratila Eminemu u novoj pesmi   Maraja Keri uzvratila Eminemu u novoj pesmi Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Maraja Keri uzvratila Eminemu u novoj pesmi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*** MuZiKa *** :: ..::Muzika::.. :: ..::Muzicke novosti::..-
Skoči na: