*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...
*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...
*** MuZiKa ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Na ovom forumu nalazi se ::Download:: ::Zabava:: ::Chat:: ::Muzika:: i jos mnogo toga ::
 
PrijemPrijem  Portal*Portal*  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Skaj Vikler gostuje u novom spotu Karoline Gočeve

Ići dole 
AutorPoruka
*Nicky*LiveLaughLove =)
~Music~Моd~
*Nicky*LiveLaughLove =)


Broj poruka : 2237
Godina : 32
Lokacija : Boulevard of Broken Dreams
Nesto o tebi ... : “If your world doesn't allow you to dream, move to one where you can.”
Datum upisa : 09.02.2009

Skaj Vikler gostuje u novom spotu Karoline Gočeve Empty
PočaljiNaslov: Skaj Vikler gostuje u novom spotu Karoline Gočeve   Skaj Vikler gostuje u novom spotu Karoline Gočeve Icon_minitimePet Jul 03, 2009 2:02 am

Skaj Vikler gostuje u novom spotu Karoline Gočeve

Skaj Vikler gostuje u novom spotu Karoline Gočeve 2116xw2Skaj Vikler gostuje u novom spotu Karoline Gočeve Karolina-goceva-5057-apdt
Talentovani muzičar Đorđe Miljenović, u javnosti poznatiji kao Skaj Vikler nedavno se vratio iz Makedonije gde je učestvovao u snimanju spota popularne pevačice Karoline Gočeve, za singl „Kraj” koji je nastao u njegovoj produkciji. “Zadovoljan sam saradnjom sa Karolinom i drago mi je što se odlučila na taj korak, da proba da proširi publiku uz tu kombinaciju r’n’b i popa. Sličnu stvar je uradila i Ana Stanić sa kojom sam sarađivao na njenom poslednjem albumu i imala je veliki uspeh, tako da mislim da će se ljudima dopasti i ovo što radim sa Karolinom. Nećemo se zaustaviti na jednoj pesmi već ćemo sigurno snimiti još nekoliko numera koje će se naći na njenom novom albumu", rekao je Skaj za "Blic" po povratku iz Makedonije. Čim se vratio u Beograd, Vikler se bacio na komponovanje muzike za „Srpski film”.”Muzika za film me najviše okupira", otkrio je Vikler u izjavi za "Blic".
Nazad na vrh Ići dole
http://filmomania.forumotion.com/forum.htm
 
Skaj Vikler gostuje u novom spotu Karoline Gočeve
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*** MuZiKa *** :: ..::Muzika::.. :: ..::Muzicke novosti::..-
Skoči na: