*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...
*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...
*** MuZiKa ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Na ovom forumu nalazi se ::Download:: ::Zabava:: ::Chat:: ::Muzika:: i jos mnogo toga ::
 
PrijemPrijem  Portal*Portal*  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Postali su luzeri

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
*KaĆa*
~Music ADMIN~
*KaĆa*


Broj poruka : 1377
Godina : 28
Lokacija : In music world...
Nesto o tebi ... : Zovem se Katarina, reggovana sam na ovaj forum..xD
Datum upisa : 20.03.2009

Postali su luzeri Empty
PočaljiNaslov: Postali su luzeri   Postali su luzeri Icon_minitimeSre Jul 08, 2009 6:42 pm

Postali su luzeri Jonas-brothers-251
Mega fijasko sledi jedan za drugim! Fanovi napuštaju ova tri momka...

O, pa šta se to dešava sa bendom Jonas Brothers? Još donedavno bili su najhot tipovi Holivuda, a sada su se pretvorili u totalne luzere! Sve što Nick (16), Joe (19) i Kevin (21) dotaknu - propada! Čak i njihova nova televizijska serija “J.O.N.A.S” predstavlja jedan od lošijih televizijskih projekata američkog Disney Chanela. Samo je četiri miliona gledalaca želelo da vidi prve epizode. Što je još gore, nedelju dana kasnije taj se broj prepolovio! Onda su šefovi Disneyja intervenisali i emisiju počeli da emituju, umesto subotom uveče, nedeljom! Ovo nije prvi glumački fijasko braće! Da vas podsetimo, njihov 3 D film sa koncerta bio je totalni promašaj - nije postigao ni trećinu uspeha filma koncerta “Hannah Montana”...

VIŠE U novom broju BRAVO magazina...
Nazad na vrh Ići dole
*Nicky*LiveLaughLove =)
~Music~Моd~
*Nicky*LiveLaughLove =)


Broj poruka : 2237
Godina : 32
Lokacija : Boulevard of Broken Dreams
Nesto o tebi ... : “If your world doesn't allow you to dream, move to one where you can.”
Datum upisa : 09.02.2009

Postali su luzeri Empty
PočaljiNaslov: Re: Postali su luzeri   Postali su luzeri Icon_minitimeSre Jul 15, 2009 12:31 am

Citala sam... I malo me zabole... Znam da nece biti tako... Jesta da ih mrzim...
Ali kad dodju tri lika na koje se pali ceo svet (a to sig nije zbog muzike) i pevaju pesmice koje su stvorene iz jednog razloga a to je da se prodaju i budu hitovi medju glupavim americkim tinejdzerkama onda bend ne moze da propadne posle 1 ili 2 albuma ili koliko su vec izdali...
Nazad na vrh Ići dole
http://filmomania.forumotion.com/forum.htm
Jecy_Good Girl
Upoznajes se sa muzickim svetom
Upoznajes se sa muzickim svetom
Jecy_Good Girl


Broj poruka : 232
Godina : 30
Lokacija : My Imagination...I'm Not Alone...:D
Nesto o tebi ... : '94 always in my heart....
Datum upisa : 25.05.2009

Postali su luzeri Empty
PočaljiNaslov: Re: Postali su luzeri   Postali su luzeri Icon_minitimeSre Jul 15, 2009 1:47 pm

Ja se nadam da moze...xD! A ne widim shta wide na njima pa se pale na to...ruzni su i odwratni...nishta mi se ne swidja kod njih...
Nazad na vrh Ići dole
Aurora
Uzivas u najnovijim hitovima
Uzivas u najnovijim hitovima
Aurora


Broj poruka : 314
Godina : 29
Lokacija : Somewhere far away from this world
Nesto o tebi ... : Vec sam se predstavila, tamo vam sve pise...
Datum upisa : 22.05.2009

Postali su luzeri Empty
PočaljiNaslov: Re: Postali su luzeri   Postali su luzeri Icon_minitimeSre Jul 22, 2009 9:33 pm

nisu oni postali luzeri, oni su to vec i bili lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/
Sponsored content





Postali su luzeri Empty
PočaljiNaslov: Re: Postali su luzeri   Postali su luzeri Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Postali su luzeri
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*** MuZiKa *** :: ..::Muzika::.. :: ..::Muzicke novosti::..-
Skoči na: