*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...
*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...
*** MuZiKa ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Na ovom forumu nalazi se ::Download:: ::Zabava:: ::Chat:: ::Muzika:: i jos mnogo toga ::
 
PrijemPrijem  Portal*Portal*  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Darko Lazić uhvaćen sa dve cice!

Ići dole 
AutorPoruka
*KaĆa*
~Music ADMIN~
*KaĆa*


Broj poruka : 1377
Godina : 28
Lokacija : In music world...
Nesto o tebi ... : Zovem se Katarina, reggovana sam na ovaj forum..xD
Datum upisa : 20.03.2009

Darko Lazić uhvaćen sa dve cice! Empty
PočaljiNaslov: Darko Lazić uhvaćen sa dve cice!   Darko Lazić uhvaćen sa dve cice! Icon_minitimePon Jul 13, 2009 6:41 pm

Darko Lazić uhvaćen sa dve cice! Darkolazic.slika
Pobednik „Zvezda Granda“ Darko Lazić koristi sve pogodnosti novog jednosobnog stana koji je dobio od produkcije „Grand“ kao jednu od nagrada. Naime, tokom iznenadne posete u naselju Braće Jerković, ekipa magazina Alo zatekla ga je sa čak dve obožavateljke u dnevnoj sobi! Simpatični mladić sve ređe odlazi u kuću svojih roditelja u rodnom Brestaču. On to pravda sve većim obavezama koje ima u okviru velike turneje prve dvanaestorke.
“Svakodnevno nastupamo širom Srbije, a uskoro idemo i u Crnu Goru, pa mi je mnogo lakše kada sam u ovom stanu nego da putujem iz Brestača”, pravdao se Lazić. On je još rekao kako mu devojke zaista prilaze gde god da se pojavi i da im, ukoliko žele, rado pokaže stan koji je dobio na poklon.
“Trenutno nisam u vezi, pa mi je sve dozvoljeno. Devojke koje ste zatekli su ovde došle da se družimo, nemam ništa sa njima”, uz karakteristični osmeh kaže Darko.
Darko Lazić je veoma zadovoljan i lokacijom i kvalitetom stana koji je dobio na poklon. Jedini problem mu predstavlja buka koja dolazi iz stana koji se nalazi na spratu iznad njegovog. “Imam dvoje komšija koji su neprestano u seksualnom zanosu. Vrištanje i lupanje se čuje i danju i noću, kada ja uglavnom pokušavam da spavam”, kaže Darko.
Nazad na vrh Ići dole
 
Darko Lazić uhvaćen sa dve cice!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*** MuZiKa *** :: ..::Muzika::.. :: ..::Muzicke novosti::..-
Skoči na: