*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...
*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...
*** MuZiKa ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Na ovom forumu nalazi se ::Download:: ::Zabava:: ::Chat:: ::Muzika:: i jos mnogo toga ::
 
PrijemPrijem  Portal*Portal*  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Predlozi za 2. broj cxasopisa ...

Ići dole 
+20
emmakg
!MissPopTrash!
◘♫◘PCD_Doll◘♫◘
*...<3Dakica<3...*
***_... Vannjusha ,,,_***
MetalPrincess
*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
_.Sweety.Doll._
She03.
...Zw0nc!ca....
Mr. Wyatt
MiMa '94
~K_R_I_S_T_I_N_A~
Ginevra Ginny Weasley
*Nicky*LiveLaughLove =)
Bella Swan
Miki
_DuNjA_
Emo girl
♪ MuSiC GiRl ♪
24 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
♪ MuSiC GiRl ♪
~Music ADMIN~
♪ MuSiC GiRl ♪


Broj poruka : 1776
Godina : 28
Lokacija : Sa mOjOm zWoNcXiCoM .. nA PuStOm oStRwU .. UzIwAmO BwEeE !!!My ideal city is KG .. xexe ..
Nesto o tebi ... : xmm .. da pocxnemm .. Ja sam Andjela 95 iz KG-a .. Wojim SaJka .. ZwOnCxIcE (dwe) xDD Duge razgowore telefonom i nett xDD Ma itd itd xexe .. lJuB !!!
Datum upisa : 13.12.2008

Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Empty
PočaljiNaslov: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Icon_minitimePon Feb 16, 2009 2:55 am

Predlazite ...
Nazad na vrh Ići dole
Emo girl
Uzivas u najnovijim hitovima
Uzivas u najnovijim hitovima
Emo girl


Broj poruka : 332
Godina : 28
Lokacija : Novi Sad
Nesto o tebi ... : Jako wolim da pricam,druzeljubiwa,obbo da sklapam nowa prijateljstva...msm sta reci od mene....xD
Datum upisa : 15.02.2009

Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Icon_minitimePon Feb 16, 2009 1:25 pm

xm....Pa ako moze nesto o Ashley i Wanessi...e da moze i o Zacu....?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wannesa-ashley4ever.4forum.biz
♪ MuSiC GiRl ♪
~Music ADMIN~
♪ MuSiC GiRl ♪


Broj poruka : 1776
Godina : 28
Lokacija : Sa mOjOm zWoNcXiCoM .. nA PuStOm oStRwU .. UzIwAmO BwEeE !!!My ideal city is KG .. xexe ..
Nesto o tebi ... : xmm .. da pocxnemm .. Ja sam Andjela 95 iz KG-a .. Wojim SaJka .. ZwOnCxIcE (dwe) xDD Duge razgowore telefonom i nett xDD Ma itd itd xexe .. lJuB !!!
Datum upisa : 13.12.2008

Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Icon_minitimePon Feb 16, 2009 1:28 pm

Naravno da moze ako imate uz to neke slike ili text dobro bi nam dosxle !!??
Nazad na vrh Ići dole
Emo girl
Uzivas u najnovijim hitovima
Uzivas u najnovijim hitovima
Emo girl


Broj poruka : 332
Godina : 28
Lokacija : Novi Sad
Nesto o tebi ... : Jako wolim da pricam,druzeljubiwa,obbo da sklapam nowa prijateljstva...msm sta reci od mene....xD
Datum upisa : 15.02.2009

Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Icon_minitimePon Feb 16, 2009 1:32 pm

E poslacu ti na pm..Ok?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wannesa-ashley4ever.4forum.biz
♪ MuSiC GiRl ♪
~Music ADMIN~
♪ MuSiC GiRl ♪


Broj poruka : 1776
Godina : 28
Lokacija : Sa mOjOm zWoNcXiCoM .. nA PuStOm oStRwU .. UzIwAmO BwEeE !!!My ideal city is KG .. xexe ..
Nesto o tebi ... : xmm .. da pocxnemm .. Ja sam Andjela 95 iz KG-a .. Wojim SaJka .. ZwOnCxIcE (dwe) xDD Duge razgowore telefonom i nett xDD Ma itd itd xexe .. lJuB !!!
Datum upisa : 13.12.2008

Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Icon_minitimePon Feb 16, 2009 1:36 pm

OK .. Thanks bb ...
Nazad na vrh Ići dole
Emo girl
Uzivas u najnovijim hitovima
Uzivas u najnovijim hitovima
Emo girl


Broj poruka : 332
Godina : 28
Lokacija : Novi Sad
Nesto o tebi ... : Jako wolim da pricam,druzeljubiwa,obbo da sklapam nowa prijateljstva...msm sta reci od mene....xD
Datum upisa : 15.02.2009

Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Icon_minitimePon Feb 16, 2009 1:45 pm

Heh,swi znamo da su Ashlyni albumi uwek bili carobni,ali owog puta nasa Ash je izjavila : Moj nowi album sokirace moje fanowe…Heh..Nadamo se da ce to biti pozitivno sokiranje…
Ali ostaje nam samo da cekamo,….xD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wannesa-ashley4ever.4forum.biz
_DuNjA_
Upoznajes se sa muzickim svetom
Upoznajes se sa muzickim svetom
_DuNjA_


Broj poruka : 109
Datum upisa : 03.02.2009

Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Icon_minitimeSre Feb 18, 2009 10:19 pm

ako moze nesto o britney spears
Nazad na vrh Ići dole
Miki
Prijatelj si sa poznatim facama
Prijatelj si sa poznatim facama
Miki


Broj poruka : 2578
Lokacija : Za racunarom
Datum upisa : 28.12.2008

Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Icon_minitimeSre Feb 18, 2009 10:46 pm

Neki slide
Nazad na vrh Ići dole
♪ MuSiC GiRl ♪
~Music ADMIN~
♪ MuSiC GiRl ♪


Broj poruka : 1776
Godina : 28
Lokacija : Sa mOjOm zWoNcXiCoM .. nA PuStOm oStRwU .. UzIwAmO BwEeE !!!My ideal city is KG .. xexe ..
Nesto o tebi ... : xmm .. da pocxnemm .. Ja sam Andjela 95 iz KG-a .. Wojim SaJka .. ZwOnCxIcE (dwe) xDD Duge razgowore telefonom i nett xDD Ma itd itd xexe .. lJuB !!!
Datum upisa : 13.12.2008

Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 2:20 am

OK ... MISLIM DA CE BITI ...
Nazad na vrh Ići dole
Bella Swan
~Music~Моd~
Bella Swan


Broj poruka : 212
Godina : 28
Lokacija : Because of Edward Cullen I'm staying single till I find a vampire!
Datum upisa : 21.02.2009

Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 2:49 am

Jel mozhe neshto o Twilight?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.muzika.1talk.net
*Nicky*LiveLaughLove =)
~Music~Моd~
*Nicky*LiveLaughLove =)


Broj poruka : 2237
Godina : 32
Lokacija : Boulevard of Broken Dreams
Nesto o tebi ... : “If your world doesn't allow you to dream, move to one where you can.”
Datum upisa : 09.02.2009

Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 2:11 pm

Paramore
Nazad na vrh Ići dole
http://filmomania.forumotion.com/forum.htm
♪ MuSiC GiRl ♪
~Music ADMIN~
♪ MuSiC GiRl ♪


Broj poruka : 1776
Godina : 28
Lokacija : Sa mOjOm zWoNcXiCoM .. nA PuStOm oStRwU .. UzIwAmO BwEeE !!!My ideal city is KG .. xexe ..
Nesto o tebi ... : xmm .. da pocxnemm .. Ja sam Andjela 95 iz KG-a .. Wojim SaJka .. ZwOnCxIcE (dwe) xDD Duge razgowore telefonom i nett xDD Ma itd itd xexe .. lJuB !!!
Datum upisa : 13.12.2008

Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 2:29 pm

.. Ako imate neki text za swe to bila bi dobro .. Ali ako nemate mi cemo probati da nadjemo ..
Nazad na vrh Ići dole
Bella Swan
~Music~Моd~
Bella Swan


Broj poruka : 212
Godina : 28
Lokacija : Because of Edward Cullen I'm staying single till I find a vampire!
Datum upisa : 21.02.2009

Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 2:33 pm

Mozhda owo ako hocesh

ROBERT CE URUCIVATI NAGRADU NA DODELI OSKARA

HitFix can exclusively confirm that Robert Pattinson will be presenting an award at this year’s 81st Academy Awards.

The “Twilight” star had long been rumored to appear on Hollywood’s biggest night, but barring any unforeseen last minute conflicts, he’ll be giving the franchise’s legion of fans something to look forward to on Oscar Sunday.

Still unclear is whether Pattinson’s “Twilight” co-star Kristen Stewart will also appear on the telecast and what award he will specifically present. And, obviously, speculation will now run rampant on who Pattinson’s date down the red carpet will be.

There have been reports that presenters are being asked to not walk the red carpet and instead use a private entrance so we may only get to see him during the show itself. Be sure to tune in this Sunday on ABC at 8pm EST / 5pm PST.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.muzika.1talk.net
♪ MuSiC GiRl ♪
~Music ADMIN~
♪ MuSiC GiRl ♪


Broj poruka : 1776
Godina : 28
Lokacija : Sa mOjOm zWoNcXiCoM .. nA PuStOm oStRwU .. UzIwAmO BwEeE !!!My ideal city is KG .. xexe ..
Nesto o tebi ... : xmm .. da pocxnemm .. Ja sam Andjela 95 iz KG-a .. Wojim SaJka .. ZwOnCxIcE (dwe) xDD Duge razgowore telefonom i nett xDD Ma itd itd xexe .. lJuB !!!
Datum upisa : 13.12.2008

Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 3:20 pm

Moze ... swe sxto date nekako cemo uklopiti ..
Nazad na vrh Ići dole
Ginevra Ginny Weasley
Upoznajes se sa muzickim svetom
Upoznajes se sa muzickim svetom
Ginevra Ginny Weasley


Broj poruka : 147
Lokacija : U nekom mom svetu muzike ...
Datum upisa : 21.02.2009

Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Icon_minitimeNed Feb 22, 2009 12:58 pm

Extra
Nazad na vrh Ići dole
~K_R_I_S_T_I_N_A~
Prijatelj si sa poznatim facama
Prijatelj si sa poznatim facama
~K_R_I_S_T_I_N_A~


Broj poruka : 1092
Datum upisa : 02.01.2009

Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Icon_minitimeNed Feb 22, 2009 2:08 pm

netsto o naatsi bekvalac
Nazad na vrh Ići dole
Miki
Prijatelj si sa poznatim facama
Prijatelj si sa poznatim facama
Miki


Broj poruka : 2578
Lokacija : Za racunarom
Datum upisa : 28.12.2008

Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Icon_minitimeČet Feb 26, 2009 10:04 pm

kada ce izaci moze nesto o Novim Tv Emisijama i tako a gde mogu npr napisati ili ci biti ono kao sto su slali joca kikica i kristina da vam je forum extra i tako da li ci nesto biti ja bi prvi poslao samo kazite
Nazad na vrh Ići dole
♪ MuSiC GiRl ♪
~Music ADMIN~
♪ MuSiC GiRl ♪


Broj poruka : 1776
Godina : 28
Lokacija : Sa mOjOm zWoNcXiCoM .. nA PuStOm oStRwU .. UzIwAmO BwEeE !!!My ideal city is KG .. xexe ..
Nesto o tebi ... : xmm .. da pocxnemm .. Ja sam Andjela 95 iz KG-a .. Wojim SaJka .. ZwOnCxIcE (dwe) xDD Duge razgowore telefonom i nett xDD Ma itd itd xexe .. lJuB !!!
Datum upisa : 13.12.2008

Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Icon_minitimeČet Feb 26, 2009 10:20 pm

Owako swi kontakti sa nama na owaj e-mail .. mailmuzika@yahoo.com
Nazad na vrh Ići dole
MiMa '94
Pocetnik
Pocetnik
MiMa '94


Broj poruka : 26
Datum upisa : 28.02.2009

Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Icon_minitimeSub Feb 28, 2009 8:01 pm

nesto o anahi?
Nazad na vrh Ići dole
♪ MuSiC GiRl ♪
~Music ADMIN~
♪ MuSiC GiRl ♪


Broj poruka : 1776
Godina : 28
Lokacija : Sa mOjOm zWoNcXiCoM .. nA PuStOm oStRwU .. UzIwAmO BwEeE !!!My ideal city is KG .. xexe ..
Nesto o tebi ... : xmm .. da pocxnemm .. Ja sam Andjela 95 iz KG-a .. Wojim SaJka .. ZwOnCxIcE (dwe) xDD Duge razgowore telefonom i nett xDD Ma itd itd xexe .. lJuB !!!
Datum upisa : 13.12.2008

Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Icon_minitimeSub Feb 28, 2009 8:40 pm

Samo molim was ... Napisxite text koji ide uz to sxto predlozite ...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Wyatt
~Music~Моd~
Mr. Wyatt


Broj poruka : 788
Godina : 29
Lokacija : ~Linkin Park world~
Nesto o tebi ... : ...
Datum upisa : 05.03.2009

Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Icon_minitimePon Mar 09, 2009 4:41 am

Jel bi moglo nesto sa Hilary Duff...Pokusacu danas da nadjem slike i text,ako treba! Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://photoshop123.aforumfree.com
*Nicky*LiveLaughLove =)
~Music~Моd~
*Nicky*LiveLaughLove =)


Broj poruka : 2237
Godina : 32
Lokacija : Boulevard of Broken Dreams
Nesto o tebi ... : “If your world doesn't allow you to dream, move to one where you can.”
Datum upisa : 09.02.2009

Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Icon_minitimePet Mar 13, 2009 1:05 am

Kada izlazi 2. br.
Nazad na vrh Ići dole
http://filmomania.forumotion.com/forum.htm
...Zw0nc!ca....
~Music ADMIN~
...Zw0nc!ca....


Broj poruka : 1759
Godina : 28
Lokacija : Kragujevac-grad snova
Nesto o tebi ... : Super admin..=)
Zaljubljena
Iskrena, bez dlake na jeziku
Najwisxe wolim my B.F.F.
LOODACHU......!!...mwaah....=)))
Datum upisa : 13.12.2008

Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Icon_minitimePet Mar 13, 2009 6:58 pm

nzm........USKOROOOOOOOOO.....sxta misli loodacxa....?
Nazad na vrh Ići dole
https://muzika.1talk.net
♪ MuSiC GiRl ♪
~Music ADMIN~
♪ MuSiC GiRl ♪


Broj poruka : 1776
Godina : 28
Lokacija : Sa mOjOm zWoNcXiCoM .. nA PuStOm oStRwU .. UzIwAmO BwEeE !!!My ideal city is KG .. xexe ..
Nesto o tebi ... : xmm .. da pocxnemm .. Ja sam Andjela 95 iz KG-a .. Wojim SaJka .. ZwOnCxIcE (dwe) xDD Duge razgowore telefonom i nett xDD Ma itd itd xexe .. lJuB !!!
Datum upisa : 13.12.2008

Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Icon_minitimeSub Mar 14, 2009 2:54 pm

Izlazi sutra 15.marta xDD
Nazad na vrh Ići dole
She03.
Upoznajes se sa muzickim svetom
Upoznajes se sa muzickim svetom
She03.


Broj poruka : 214
Godina : 26
Nesto o tebi ... : Hip-Hoperka....Luda...Veeeoma Luuda....I ja trenirati Odbojka!!!
Datum upisa : 08.02.2009

Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Icon_minitimePon Mar 16, 2009 5:35 pm

recite sta vam treba,imam 4 intervjua,kao i slike!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za 2. broj cxasopisa ...   Predlozi za 2. broj cxasopisa ... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Predlozi za 2. broj cxasopisa ...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*** MuZiKa *** :: ..::Forumski casopis::.. :: ..::Komentari na casopis::..-
Skoči na: