*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...
*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...
*** MuZiKa ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Na ovom forumu nalazi se ::Download:: ::Zabava:: ::Chat:: ::Muzika:: i jos mnogo toga ::
 
PrijemPrijem  Portal*Portal*  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
*KaĆa*
~Music ADMIN~
*KaĆa*


Broj poruka : 1377
Godina : 28
Lokacija : In music world...
Nesto o tebi ... : Zovem se Katarina, reggovana sam na ovaj forum..xD
Datum upisa : 20.03.2009

Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra Empty
PočaljiNaslov: Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra   Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra Icon_minitimeUto Jun 16, 2009 2:21 pm

Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra Susan-boyle
Situacija u vezi sa Suzan Boyle, koja je publiku širom sveta prvo oduševila impresivnim nastupom u emisiji „Britain’s Got Talent“, a zatim i rastužila nakon što je doživela nervni slom posle osvojenog drugog mesta u finalu, menja se iz dana u dan. Suzan se oporavila, preselila u luksuzan stan vredan 2,3 miliona evra, U Londonu, koji je za svoju ljubimicu iznajmio Simon Cowell, jedan od članova žirija u emisiji „Britain’s Got Talent“. Kako navodi londonski „Daily mail“, Cowell ne žali para da bi sačuvao svoju trenutno najvredniju štićenicu. Obasuo ju je poklonima, a unajmio je čak četiri limuzine koje će biti na raspolaganju četrdesetosmogodišnjoj domaćici iz Vest Lotijana u Škotskoj. Naravno, Cowellova računica je sasvim prosta budući da će Suzan, kako se procenjuje, od albuma i najavljenih koncerata u Velikoj Britaniji i Americi, zaraditi najmanje šest miliona evra. Bojlova, koja je pet dana provela u klinici „The Priory“ u Londonu nakon pretrpljenog nervnog sloma, ima i svoju ličnu lekarku koja je sa njom 24 sata dnevno. Suzan bi uskoro sa ostalim finalistima emisije trebalo da krene na turneju po Velikoj Britaniji, a zatim je očekuju gostovanja u Americi. Po rečima njenog brata Garrya, Susan je dobila pozivnicu da peva na proslavi 4. jula u Beloj kući u Vašingtonu. Inače, porodica američkog predsednika Baraka Obame je u maju već jednom zvala Susan da bude njihov gost, ali Boylova je zbog brojnih obaveza morala da odbije taj poziv.
Nazad na vrh Ići dole
Aurora
Uzivas u najnovijim hitovima
Uzivas u najnovijim hitovima
Aurora


Broj poruka : 314
Godina : 29
Lokacija : Somewhere far away from this world
Nesto o tebi ... : Vec sam se predstavila, tamo vam sve pise...
Datum upisa : 22.05.2009

Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra Empty
PočaljiNaslov: Re: Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra   Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 1:38 pm

pa lepo xD ... blago njoj xD ...
Nazad na vrh Ići dole
http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/
*Nicky*LiveLaughLove =)
~Music~Моd~
*Nicky*LiveLaughLove =)


Broj poruka : 2237
Godina : 32
Lokacija : Boulevard of Broken Dreams
Nesto o tebi ... : “If your world doesn't allow you to dream, move to one where you can.”
Datum upisa : 09.02.2009

Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra Empty
PočaljiNaslov: Re: Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra   Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 7:28 pm

Možda sam kreten, msm jesam, ali ja ne mogu više da čitam vesti o njoj...
Na početku sam bila oduševljena što tako lepo peva, ali sada kada prave cirkusku atrakciju od nje samo zbog njene bolesti, smučila mi se cela priča!
Nazad na vrh Ići dole
http://filmomania.forumotion.com/forum.htm
Aurora
Uzivas u najnovijim hitovima
Uzivas u najnovijim hitovima
Aurora


Broj poruka : 314
Godina : 29
Lokacija : Somewhere far away from this world
Nesto o tebi ... : Vec sam se predstavila, tamo vam sve pise...
Datum upisa : 22.05.2009

Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra Empty
PočaljiNaslov: Re: Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra   Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 9:09 pm

to je istina... nikada ne bi pisali o njoj da se gledaoci nisu bili zainteresovani za nju a sada su preterali...
Nazad na vrh Ići dole
http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/
*KaĆa*
~Music ADMIN~
*KaĆa*


Broj poruka : 1377
Godina : 28
Lokacija : In music world...
Nesto o tebi ... : Zovem se Katarina, reggovana sam na ovaj forum..xD
Datum upisa : 20.03.2009

Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra Empty
PočaljiNaslov: Re: Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra   Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 9:15 pm

Da i ja se slažem sa vama!
Ne znam da l iste čuli, ali Paris Hilton će joj valjda pomoći da što bolje izgleda... i sve će to Paris da plati!
Valjda operacije i to...tako sam čula...
Nazad na vrh Ići dole
Jecy_Good Girl
Upoznajes se sa muzickim svetom
Upoznajes se sa muzickim svetom
Jecy_Good Girl


Broj poruka : 232
Godina : 30
Lokacija : My Imagination...I'm Not Alone...:D
Nesto o tebi ... : '94 always in my heart....
Datum upisa : 25.05.2009

Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra Empty
PočaljiNaslov: Re: Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra   Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 9:26 pm

Ako je istina,samo cu da kazem...strashno...
Nazad na vrh Ići dole
*Nicky*LiveLaughLove =)
~Music~Моd~
*Nicky*LiveLaughLove =)


Broj poruka : 2237
Godina : 32
Lokacija : Boulevard of Broken Dreams
Nesto o tebi ... : “If your world doesn't allow you to dream, move to one where you can.”
Datum upisa : 09.02.2009

Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra Empty
PočaljiNaslov: Re: Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra   Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra Icon_minitimeČet Jun 18, 2009 1:07 am

Brate mili, katastrofa....
Gde je nasla bas nju...
Nazad na vrh Ići dole
http://filmomania.forumotion.com/forum.htm
Aurora
Uzivas u najnovijim hitovima
Uzivas u najnovijim hitovima
Aurora


Broj poruka : 314
Godina : 29
Lokacija : Somewhere far away from this world
Nesto o tebi ... : Vec sam se predstavila, tamo vam sve pise...
Datum upisa : 22.05.2009

Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra Empty
PočaljiNaslov: Re: Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra   Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra Icon_minitimeSub Jun 27, 2009 9:39 pm

A i ta zena... Nije valjda toliko glupa da dozvoli da je Paris sredjuje confused ima od nje da napravi roze fancy babu lloll
Nazad na vrh Ići dole
http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/
*KaĆa*
~Music ADMIN~
*KaĆa*


Broj poruka : 1377
Godina : 28
Lokacija : In music world...
Nesto o tebi ... : Zovem se Katarina, reggovana sam na ovaj forum..xD
Datum upisa : 20.03.2009

Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra Empty
PočaljiNaslov: Re: Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra   Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra Icon_minitimeNed Jun 28, 2009 9:44 pm

NE znam...tako sam cula na TV-u...
Nazad na vrh Ići dole
**<Z=e=Lj=a=N=a>**
Upoznajes se sa muzickim svetom
Upoznajes se sa muzickim svetom
**<Z=e=Lj=a=N=a>**


Broj poruka : 211
Godina : 28
Lokacija : Soba:)
Nesto o tebi ... : Ja sam Zeljana,95.god,iz Apatina.
Volim muziku Smile.
Datum upisa : 11.05.2009

Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra Empty
PočaljiNaslov: Re: Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra   Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra Icon_minitimeČet Jul 02, 2009 4:14 am

Ajme uzasa...Smile.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra Empty
PočaljiNaslov: Re: Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra   Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Susan Boyle se preselila u stan vredan 2, 3 miliona evra
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ceca Ražnatović: 100.000 evra za dva dana kod Velikog brata!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*** MuZiKa *** :: ..::Muzika::.. :: ..::Muzicke novosti::..-
Skoči na: