*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...
*** MuZiKa ***
Dobrodosxli na najoriginalniji FORUM o MUZICI ..!!! Ukoliko nisi registrovan registruj se , jer samo mozesx da dobijesx .. FORUM team ...
*** MuZiKa ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Na ovom forumu nalazi se ::Download:: ::Zabava:: ::Chat:: ::Muzika:: i jos mnogo toga ::
 
PrijemPrijem  Portal*Portal*  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Zašto ne priznaje da je ponovo sa Nickom?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
*KaĆa*
~Music ADMIN~
*KaĆa*


Broj poruka : 1377
Godina : 28
Lokacija : In music world...
Nesto o tebi ... : Zovem se Katarina, reggovana sam na ovaj forum..xD
Datum upisa : 20.03.2009

Zašto ne priznaje da je ponovo sa Nickom? Empty
PočaljiNaslov: Zašto ne priznaje da je ponovo sa Nickom?   Zašto ne priznaje da je ponovo sa Nickom? Icon_minitimeSub Avg 08, 2009 7:08 pm

Novi problemi za holivudski par iz snova! Samo što su se pomirili, ponovo je izbio konflikt...

To je bilo pomirenje godine! Miley Cyrus (16) i Nick Jonas (16) ponovo su zajedno, što je drugi pokušaj holivudskog para iz snova. Njihovi fanovi bili su oduševljeni kada je Miley pre nekoliko nedelja raskinula sa momkom Justinom Gastonom (20) i nakon toga odmah poletela Nicku u zagrljaj. Samo četiri dana od raskida Miley je uživala u odmoru sa svojom starom-novom ljubavi u Savani/Džordžija. Svoju sreću javno je pokazala na bini. Na jednom koncertu braće Jonas, Nick i Miley otpevali su njihov duet „Before The Storm“, a na kraju nastupa Miley je sočno poljubila svoju svog dečka. Ali, šta je sad ovo? Pre nekoliko dana Miley je na Twitteru napisala: „Tako mi prija što sam solo. Život je tako bezbrižan!“ Ove reči su pravi šamar za Nicka i sada se pitamo zašto ona ne želi da prizna da su zajedno? ...

VIŠE U novom broju BRAVO magazina...



Pa, sta vi mislite o ovome??
Nazad na vrh Ići dole
Jecy_Good Girl
Upoznajes se sa muzickim svetom
Upoznajes se sa muzickim svetom
Jecy_Good Girl


Broj poruka : 232
Godina : 30
Lokacija : My Imagination...I'm Not Alone...:D
Nesto o tebi ... : '94 always in my heart....
Datum upisa : 25.05.2009

Zašto ne priznaje da je ponovo sa Nickom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto ne priznaje da je ponovo sa Nickom?   Zašto ne priznaje da je ponovo sa Nickom? Icon_minitimeSub Avg 15, 2009 5:39 pm

Lol....meni owo dodje kao fora da bi nowine imale o chemu da pishu...tolko je prowidno i bedno da nemam rechi...! a miley i nick su po meni odwratan par....njega ne podnosim...!
Nazad na vrh Ići dole
 
Zašto ne priznaje da je ponovo sa Nickom?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» KUD Idijoti ponovo u Beogradu!
» Britney Spears ponovo žari i pali!
» "The Stone Roses" ponovo zajedno?!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*** MuZiKa *** :: ..::Muzika::.. :: ..::Miley Cyrus::..-
Skoči na: